Pastatų stiklų apklijavimas plėvele

Pastatų stiklų apklijavimas plėvele  Pastatų stiklų apklijavimas

Pastatų stiklų apklijavimas plevele

Pastatų stiklų apklijavimas plėvele atspindi šiuolaikinės modernios visuomenės poreikius. Stiklui galima suteikti papildomas savybes. Sumažinti saulės karščio pralaidumo rodiklius, suteikti vienpusio matomumo – veidrodinį efektą. O apklijuojant pastatų stiklus ir langus matine plėvele įgauti daugiau privatumo ar tiesiog dekoruoti stiklus interjere. Atrodo tai tik plėvelė, tačiau jų yra įvairių su skirtingomis techninės savybėmis ir galimybėmis. Pas mus tikrai bus iš ko pasirinkti!

Stiklų ir langų apklijavimo plėvele paslaugas gali rinktis ne tik komercinių pastatų valdytojai, bet ir privačių namų bei butų savininkai. Šis šiuolaikiškas bei patogus sprendimas padės jums suteikti pastatų langams ir stiklams įvairių nuostabių sąvybių.

Pasirinkite dominančią apklijavimo paslaugą ir sužinokite viską

Apsaugokite savo patalpas ir save nuo smalsių akių, dienos metu veidrodinė plėvelė suteiks privatumo. Mes siūlome kokybiškas stiklų ir langų veidrodinių plėvelių klijavimo paslaugas. Ši plėvelė klientų dar kartais vadinama kaip privatumo plėvelė. Aukščiausia kokybė, skirtingų privatumo lygių pasirinkimas ir puikūs klientų atsiliepimai.

Paslauga, kuri padės jums apsaugoti tiek save, tiek patalpas nuo alinančios vasaros kaitros. Mes siūlome specialiai šiam tikslui pagamintas kokybiškas langų plėveles nuo saulės karščio bei jų klijavimo paslaugas. Atliktų darbų rezultatus atspindi aukščiausia produktų bei paslaugų kokybė, stulbinančios techninės charakteristikos, įvairūs plėvelių šviesos pralaidumai bei puikūs klientų atsiliepimai.

Stiklinių pertvarų apklijavimo plėvele paslauga ypač populiari tarp biurų bei verslo įmonių, pastatų valdytojų, stiklinių pertvarų projektuotojų ir gamintojų. Jei esate vieni iš jų, mes galime jums pasiūlyti viena nuo kitos atskirti dideles ir mažesnes biurų ar namų erdves ir suteikti joms privatumo arba tiesiog papuošti žaismingais ar elegantiškais akcentais.

Matinės plėvelės dar vadinamos šerkšno plėvelėmis. Jos suteikia stiklinėms pertvaroms ar įprastiems langams pasirinktą vienos spalvos toną. Matinės plėvelės praleidžia šviesą, tačiau apriboja matomą vaizdą. Už tokia plėvele apklijuoto stiklo matosi viduje esančių žmonių siluetai, tačiau negalima pasakyti kas konkrečiai vyksta. Vaizdo aiškumas priklauso nuo matinės plėvelės sodrumo. 

Stiklų dekoravimas plėvele – tai ypatingas pasiūlymas visiems, kurie nori įgyvendinti įvairius sumanymus ant stiklo. Stiklų dekoratyvinės plėvelės yra puikus pasirinkimas vitrinų dekoravimui, piešiniams ant virtuvės stiklo sienelės, stiklinių pertvarų ornamentams. Aukščiausios kokybės spauda dengiama ant absoliučiai skaidrios plėvelės. Galite paversti savo patalpų erdves miškais, kriokliais, džiunglėmis ar abstrakčių objektų kosmosu.

Suteikite pastatų langams efektyvias papildomas apsaugos priemones – langų apklijavimas apsaugine plėvele. Apsauginė stiklų plėvelė ne tik apsaugoja mus ir atsitiktinius praeivius nuo dužusio stiklo šukių. Apsauginė plėvelė sustabdo įsilaužėlius, kurie susigundė greitai pasipelnyti, kol jūsų nėra namuose.

Turite klausimų?
Atrasime jiems sprendimus

Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą tik per 1-2 dienas!

Sužinokite
paslaugos kainą

Norite sužinoti plėvelės ir jos klijavimo paslaugos kainą? Užpildykite kainos užklausos formą.