Pastatų stiklų apklijavimas plėvele

Plėvelių nuo saulės karščio klijavimas
Pastatų stiklų apklijavimas plėvele  Pastatų stiklų apklijavimas  Plėvelių nuo saulės karščio klijavimas

Plėvelių nuo saulės karščio klijavimas

Saulę atspindinčios plėvelės langams klijavimas – apsaugokite savo patalpas ir save nuo alinančios vasaros kaitros. Mes siūlome specialiai tam pagamintas kokybiškas langų plėveles nuo saulės karščio ir jų klijavimo paslaugas. Aukščiausia kokybė, stulbinančios techninės charakteristikos, įvairūs plėvelių šviesos pralaidumai ir puikūs klientų atsiliepimai.
Daugeliu atveju mums sako, kad tokios efektingos apsaugos nuo kaitrios saulės karščio niekada nesitikėjo.

Pasiekite maksimalų darbo ir gyvenimo komfortą savo patalpose. Tiek vasarą, tiek žiemą – langų stiklai su plėvele padės gerai jaustis ir sutaupyti.
Mes padarysime svarbiausią darbą – užklijuosime veidrodinę plėvelę nuo saulės itin kokybiškai ir suteiksime garantiją.

Domina veidrodinės vienpusio matomumo plėvelės (privatumui) klijavimo paslauga ?

Plėvelių nuo saulės karščio nauda

Sumažėja patalpoje temperatūra

Plėvelės puikiai atspindi infraraudonuosius (IR) spindulius. Priklausomai nuo modelio suteikia stiklams išskirtinį atspalvį: sidabrinį, pilką ar bronzos. Padidėja vienpusio matomumo efektas dienos metu. Taip pat plėvelės nuo saulės gali būti ir neutralios, praktiškai skaidrios spalvos.

Neblunka viduje esantys daiktai ir medžiagos

Plėvelė sulaiko 99% UV spindulių. Jie nematomi plika akimi, tačiau prasiskverbia kiaurai stiklą. Būtent šie spinduliai labiausiai blukina ir gadina patalpų interjero medžiagas bei jose laikomus daiktus.

Puikiai matomas vaizdas pro langus

Galima pasirinkti jums tinkamo šviesos pralaidumo plėvelę: nuo beveik visiškai neribojančios į patalpas patenkančios šviesos iki pakankamai tamsinančios ir suteikiančios viduje esantiems privatumą. Visos plėvelės yra optiškai skaidrios, t.y netrukdo žiūrėjimo kokybei kaip užuolaidos ir kt.

Kokias langų plėveles nuo saulės naudojame?

Pastatų langų apklijavimui naudojame aukščiausios kokybės „Garware Suncontrol“ ir „Avery Dennison“ gamintojo plėveles. Ši produkcija yra gaminama Indijoje ir Izraelyje, kuri yra sertifikuota, ir išbandyta. „Garware“ – viena iš pažangiausių pasaulyje plėvelių gamyklų yra įsikūrusi Indijoje, kuri pradėjo gaminti stiklų plėveles su UV filtru jau nuo 1982 metų, kuri šiandien patenka į trejetuką, tarp daugiausiai išleidžiamos produkcijos į pasaulinę rinką. Akivaizdu, kad jų produktai yra iš ties vertinami.

Garantija darbams

Visoms iš išorės klijuojamoms plėvelių klijavimo darbams  suteikiame nuo 3 iki 10 metų garantiją, priklausomai nuo plėvelės, apklijuotų stiklų tipo.

Plėvelių nuo saulės karščio pasirinkimas

Plėvelės tinkamos klijavimui iš išorinės lango pusės.

R SILVER 20ext

Pakankamai tamsi, sidabrinė veidrodinė plėvelė. Ypatingai efektyviai atspindi saulės karštį. Patariama naudoti ten, kur nereikia daug patenkančios šviesos pro langus. Plėvelė padidins privatumą dienos metu. 

Bendras Saulės
energijos sumažinimas
(ant dvigubo stiklo)

86 %

Matomos šviesos
pralaidumas (VLT)

19 %

UV sumažinimas

99 %
R SILVER 35ext

Vidutinio tamsumo, sidabrinė veidrodinė plėvelė. Puikiai atspindi saulės karštį. Optimalus variantas siekiantiems gero saulės karščio sumažinimo efekto ir pakankamai daug patenkančios šviesos pro langus. Tuo pačiu gausite dienos metu didesnį privatumą.

Bendras Saulės
energijos sumažinimas
(ant dvigubo stiklo)

71 %

Matomos šviesos
pralaidumas (VLT)

36 %

UV sumažinimas

99 %
suncontrol-logo
SW 55ext

Neutralaus atspalvio labai šviesi plėvelė. Plėvelė pagaminta nenaudojant metalo kompozitų, o nano keramikinės dalelės patikimai integruotos tarpusluoksnyje. Tai reiškia, kad su šia plėvele gaunate gerą saulės karščio sumažinimo efektą ir tuo pačiu neutralią plėvelės (lango) spalvą. Kitaip tariant po apklijavimo lango išvaizda kardinaliai nepasikeičia, o išlieka neutralaus atspalvio. Taip pat po plėvelės padengimo beveik nejuntamas šviesos sumažėjimas pro langus.

Bendras Saulės
energijos sumažinimas
(ant dvigubo stiklo)

66 %

Matomos šviesos
pralaidumas (VLT)

55 %

UV apribojimas

99 %
Avery_Dennison_logo_
SS NATURAL 45x

Pakankamai šviesi, neutralaus bronzos atspalvio plėvelė. Plėvelė pagaminta nenaudojant metalo kompozitų, o nano keramikinės dalelės patikimai integruotos tarpusluoksnyje. Tai reiškia, kad su šia plėvele gaunate ypatingai efektyvią saulės karščio sumažinimo efektą. O pagrindinis jos išskirtinumas – plėvelė išlieka tarp „neutralių” savo išvaizda, kadangi yra su minimaliu veidrodiniu bronzos atspalviu. Kitaip tariant po apklijavimo lango išvaizda pasikeičia solidžiai ir langas išlieka labai neišsiskiriantis savo spalva/išvaizda. Po plėvelė padengimo juntamas nedidelis šviesos sumažėjimas pro langus. Įprastai toks šiltas plėvelės tonas prigesina ryškią šviesą ir suteikia patalpoje daugiau komforto.

Bendras Saulės
energijos sumažinimas
(ant dvigubo stiklo)

69 %

Matomos šviesos
pralaidumas (VLT)

47 %

UV sumažinimas

99 %
R BRONZE 10ext

Tamsi, veidrodinio bronzinio atspalvio plėvelė. Puikiai atspindi saulės karštį. Patariama naudoti ten, kur nereikia daug patenkančios šviesos pro langus. Plėvelė padidins privatumą dienos metu.

Bendras Saulės
energijos sumažinimas
(ant dvigubo stiklo)

83 %

Matomos šviesos
pralaidumas (VLT)

10 %

UV sumažinimas

99 %
R GREY 10ext

Tamsi, sidabrinio veidrodinio atspalvio plėvelė. Puikiai atspindi saulės karštį. Patariama naudoti ten, kur nereikia daug patenkančios šviesos pro langus. Plėvelė padidins privatumą dienos metu.

Bendras Saulės
energijos sumažinimas
(ant dvigubo stiklo)

80 %

Matomos šviesos
pralaidumas (VLT)

10 %

UV sumažinimas

99 %
DR GREY 35x

Vidutinio tamsumo, tamsaus sidabrinio veidrodinio atspalvio plėvelė. Optimalus variantas siekiantiems gero saulės karščio sumažinimo efekto ir pakankamai daug patenkančios šviesos pro langus. Tuo pačiu gausite dienos metu didesnį privatumą.

Bendras Saulės
energijos sumažinimas
(ant dvigubo stiklo)

65 %

Matomos šviesos
pralaidumas (VLT)

36 %

UV sumažinimas

99 %
RA CH 22ext

Pakankamai tamsi, tamsaus sidabrinio veidrodinio atspalvio plėvelė. Puikiai atspindi saulės karštį. Patariama naudoti ten, kur nereikia daug patenkančios šviesos pro langus. Plėvelė padidins privatumą dienos metu.

 

Bendras Saulės
energijos sumažinimas
(ant dvigubo stiklo)

76 %

Matomos šviesos
pralaidumas (VLT)

22 %

UV sumažinimas

99 %

Norite sužinoti tikslią stiklų apklijavimo paslaugos kainą?

Užpildykite kainos užklausos formą.

Langų plėvelių tipai

1. Iš lauko pusės klijuojamos

Jeigu jūsų langai ar vitrinos su dviejų/trijų sluoksnių stiklo paketu – efektyviausia apsauga nuo kaitrių saulės spindulių yra iš lauko pusės klijuojamos plėvelės. Šios plėvelės neleidžia įkaisti viduje esančiam oro tarpui ir kitiems stiklo sluoksniams.

Langų apklijavimo darbams kartais reikia, kad būtų galima stiklo paketus išimti ir vėl įdėti. Jeigu jūsų langų stiklų paketai yra neardomuose mediniuose rėmuose arba jie yra itin dideli, tuomet įprastai juos apklijuojame iš pastato išorės. Ar pavyks mums tą padaryti – kreipkitės į mus užpildydami kainos užklausos formą.

2. Iš vidaus klijuojamos plėvelės

Jeigu jūsų langai neardomi ir yra labai aukštai, tuomet reikėtų rinktis iš vidaus klijuojamas plėveles. Tačiau iš vidaus apklijuoti stiklai plėvele nesuteiks tokio gero saulės sumažinimo efekto kaip apklijuoti iš išorinės pusės. Todėl šis variantas tinkamas tik tam tikrais atvejais.

Darbams atlikti nereikės specialių keltuvų, todėl gerokai sutaupysite. Jeigu norite apklijuoti vienu stiklo sluoksniu įstiklintus balkono langus, tuomet reikėtų rinktis tik iš vidaus klijuojamą plėvelę. Nes vieno stiklo sluoksnio langams iš lauko ir iš vidaus klijuojamos plėvelės suteiks tokias pačias karščio sumažinimo savybes.

Kaip veikia langų plėvelė nuo saulės?

Saulės skleidžiama energija susideda iš 3 pagrindinių dalių:

  • Matoma šviesa
  • UV spinduliai
  • Infraraudonieji spinduliai (IR)

IR spindulius jaučiame kaip saulės skleidžiamą karštį. Kai šie spinduliai pasiekia langą, plėvelę blokuoja jų patekimą. Infraraudonųjų spindulių sumažinimo efektyvumas priklauso nuo plėvelės modelio.

Kaip veikia plėvelė nuo saulės karščio

Domina veidrodinės vienpusio matomumo plėvelės (privatumui) klijavimo paslauga ?

Keletas darbų pavyzdžių

Norite pirkti plėvelę nuo saulės karščio be apklijavimo paslaugos?

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar plėvelės nuo saulės karščio būna tik veidrodinio atspindžio?

Dauguma plėvelių nuo saulės karščio yra veidrodinio atspindžio. Tačiau galime pasiūlyti ir tas, kurios yra be, ar su labai nedideliu veidrodiniu atspindžiu. Plėvelės SS NATURAL 70x ir SS NATURAL 45x

Ar plėvelė nuo saulės karščio užtamsina patalpą?

Visos plėvelės nuo saulės karščio sumažina šviesos laidumą pro stiklą. Tačiau pasirinkus vidutinio tamsumo ar šviesesnes plėveles, patamsėjimo lygį patalpoje pajusite neženkliai.

Kiek laiko plėvelė tarnauja?

Iš išorės klijuojamoms plėvelėms gamintojo garantinis laikas daugeliu atveju nuo 3 iki 10 metų. Tačiau, tai nereiškia, kad pasibaigus šiam terminui plėvelę reikės keisti. Praktikoje jos tarnauja žymiai ilgiau.

Turite klausimų?
Atrasime jiems sprendimus

Susisiekite su mumis.

Sužinokite
paslaugos kainą

Norite sužinoti plėvelės ir jos klijavimo paslaugos kainą? Užpildykite kainos užklausos formą.