Pastatų stiklų apklijavimas plėvele

Stiklų dekoravimas apklijuojant plėvele

Stiklų dekoravimas plėvele

Tai ypatingas pasiūlymas visiems, kurie nori įgyvendinti įvairius sumanymus ant stiklo. Stiklų dekoravimas apklijuojant plevelė yra puikus pasirinkimas vitrinų dekoravimui, piešiniams ant virtuvės stiklo sienelės, stiklinių pertvarų ornamentams.

Aukščiausios kokybės spauda dengiama ant absoliučiai skaidrios plėvelės. Galite paversti savo patalpų erdves miškais, kriokliais, džiunglėmis ar abstrakčių objektų kosmosu.

Stiklų dekoravimas spausdinant ant skaidrios plėvelės

Spaudai naudojama plėvelė neturi jokio vaizdą ribojančio optinio triukšmo. Atspausdintos vietos atrodys lyg gyvos šėlstančių spalvų gamos, o spauda nepadengtos stiklo dalys bus kiaurai permatomos. Ši plėvelė pagaminta iš poliesterio, todėl stiklui suteikia papildomo atsparumo ir apsaugos nuo smūgių.

Stiklų dekoravimas “gradient” efekto plėvele

Tai pakankamai unikali technologija, kai stiklas apklijuojamas pilnai skaidria plėvele, tačiau viena dalis yra užmatinama, o kita dalis matiškumo palaipsniui išnyksta į visiškai skaidrią plėvelę. Naudojant šią, pereinančios iš matiško į skaidrų stiklą dekoravimo būdą suteikiamas solidumas interjerui. Tokiu būdų neperšviečiamos, matiškos vietos nekonrastuoja su skaidriu stiklu.

Stiklų dekoravimas vienspalvė matine plėvele su spauda

Jeigu norite stiklui suteikti nepermatomą „šerkšno“ efektą, tuomet spaudos darbams pasiūlysime šviesą praleidžiančią, tačiau vaizdą ribojančią plėvelę. Už šia plėvele apklijuoto stiklo matysite kažkokius esančių žmonių, daiktų siluetus priklausomai nuo viduje esančio apšvietimo. Tačiau nematysite detalaus vaizdo. Už atspausdintų posėdžio kambario stiklinių sienų bus matomas tik blyškus šešėlių teatras.

Norite dekoruoti biuro stiklines pertvaras?

Keletas atliktų darbų pavyzdžių

Turite klausimų?
Atrasime jiems sprendimus

Susisiekite su mumis.

Sužinokite
paslaugos kainą

Norite sužinoti plėvelės ir jos klijavimo paslaugos kainą? Užpildykite kainos užklausos formą.