Pastatų stiklų apklijavimas plėvele

Pastatų stiklų apklijavimas plėvele  Pastatų stiklų apklijavimas  Apsauginės plėvelės langams klijavimas
Apsauginės plėvelės langams klijavimas

Apsauginės plėvelės langams klijavimas

Pasirūpinote šiuolaikiška signalizacija ir apsaugos kameromis. Duris sutvirtinote moderniais užraktais. Išvykdami atostogauti – paprašėte kaimynų prižiūrėti ramybę prie namų. Užrakinote kontorą į važiuojate namo, bet kažkodėl širdyje vis tiek neramu. Taip! Niekas nėra apsaugotas nuo žaibiškų vagysčių, kurios ima ir atsitinka.

Dažniausiai vagims pakanka keliolikos sekundžių, kad susišluoti namuose ar vitrinoje padėtus brangius daiktus. Atvykusi apsauga tik gūžčioja pečiais ir vaikščioja tuščiomis aplinkui. Matote vagis savo namuose per mobiliojo ekraną, bet per kaukes nesugebate jų atpažinti. Ką gi dabar daryti?

Suteikite pastatų langams efektyvias papildomas apsaugos priemones – langų apklijavimas apsaugine plėvele. Apsauginė stiklų plėvelė ne tik apsaugoja mus ir atsitiktinius praeivius nuo dužusio stiklo šukių. Apsauginė plėvelė sustabdo įsilaužėlius, kurie susigundė greitai pasipelnyti, kol jūsų nėra namuose. Pasirinkite sertifikuotą apsauginę pripažinto lyderio gaminamą „Armolan“ apsauginę skaidrią langų plėvelę.

Kelios priežastys, kodėl žmonės klijuoja apsaugines stiklų plėveles:

1. Dėl saugaus įstiklinimo viešose vietose reikalavimų

Mūsų siūlomos plėvelės atitinka būtinuosius žmonių apsaugos nuo dužusio stiklo (EN12600) standartus;

2. Dėl apsaugos nuo įsilaužimų

Apsauginės plėvelės ant jau sumontuotų langų klijuojamos tik tokiu atveju, jei lango rėmas yra ardomas, t. y., pagamintas arba iš plastiko, arba aliuminio. Apsauginės stiklų plėvelės klijuojamos ir ant įvairių stiklo konstrukcijų, pvz., stiklinių prekystalių.

Langų apklijavimas apsaugine plėvele

Tai efektyvi papildoma jūsų namų ar darbo vietos apsauga. Apsauginė stiklų plėvelė ne tik apsaugos jus ir atsitiktinius praeivius nuo dužusio stiklo šukių. Apsauginė plėvelė sustabdys įsilaužėlius, kurie susigundė greitai pasipelnyti, kol jūsų nėra namuose.

Pasirinkę sertifikuotą pripažinto lyderio gaminamą „Armolan“ apsauginę skaidrią langų plėvelę.

Garantija darbams

Visoms iš vidaus klijuojamoms vienpusio permatomumo plėvelių klijavimo darbams suteikiame iki 10 metų garantiją*.

Apsauginių plėvelių stiklams ypatumai

3-9 kartus storesnė už paprastas tonuojančias plėveles.

Stiklas gali sudužti, tačiau stiklo šukės tvirtai laikysis prikibusios prie plėvelės. Taip apsaugosite save ir atsitiktinius praeivius nuo sužalojimų, jeigu dužtų pastato stiklas. Daugumai dabartinių pastatų taikomi ypatingi saugaus įstiklinimo viešoje vietoje reikalavimai. Mūsų siūlomos plėvelės atitinka būtinuosius žmonių apsaugos nuo dužusio stiklo (EN12600) standartus.

Neriboja šviesos patekimo į patalpas

Pasižymi labai aukštais matomos šviesos pralaidumo parametrais, todėl nepaisant saugumą garantuojančio plėvelės storio, viską už lango matysite aiškiai. Tačiau turime ir tamsinančios apsauginės plėvelės su veidrodiniu atspindžiu. Ši plėvelė apsaugo nuo dužusio stiklo, vagysčių, suteikia privatumo, atspindi saulės kaitrą ir sustabdo šilumos praradimą žiemos metu.

Apsauginės langų plėvelės tinkamos klijuoti iš vidaus ir iš lauko stiklų pusės

Technologiškai apsauginė plėvelė turi padengti visą apsaugomo lango stiklo plotą nuo krašto iki krašto. Tai reiškia, kad stiklas arba stiklo paketas turi būti dažnu atveju išimamas iš rėmų. Tai visai nesudėtinga padaryti su plastikinių rėmų konstrukcijų langais. Neardomiems rėmų langų stiklams tokios plėvelės užklijavimas nesuteiks apsaugos nuo vagysčių savybių. Stiklui dužus – šukės nepasklis, tačiau išdaužytas langas nesilaikys rėmuose, todėl vagims bus nesudėtinga patekti į vidų. Tokiais atvejais geriausia būtų langų apsauga pasirūpinti iki stiklo paketų sumontavimo.

Žaibiškai sustabdo vagis

Jeigu dažnai paliekate namus be priežiūros, pasirūpinkite ypatingos apsaugos priemonėmis. Aukščiausios apsaugos klasės nuo vagysčių (EN356) standartus atitinkančios plėvelės pasižymi ypatingu storiu. Norėdami patekti į patalpas, vagys turėtų iš peties pasidarbuoti kirviu. Po smūgių stiklas sutrupa, tačiau lieka kyboti kaip stovėjęs. Nedori sumanymai žlunga, vagys sustingsta pasimetę, o po akimirkos jau skuodžia kuo toliau neatsigręždami.

Domina plėvelė ir jos klijavimas langams nuo saulės karščio?

Turite klausimų?
Atrasime jiems sprendimus

Susisiekite su mumis.

Sužinokite
paslaugos kainą

Norite sužinoti plėvelės ir jos klijavimo paslaugos kainą? Užpildykite kainos užklausos formą.